top of page

My jsme XARTVIN

Vindy Krejčí - XARTVIN

Naše kořeny jsou v železném srdci Moravskoslezského kraje, Ostravě, naše působnost je však napříč celou Českou republikou, okrajově pak také na Slovensku a v Polsku.

Za vznikem Xartvinu stojí úspěšná modelka a moderátorka, Vindy Krejčí, která se současně věnovala podnikání. Během posledních pěti let získala cenné zkušenosti a znalosti v oblasti produkce a marketingu pod vedením úspěšných podnikatelů a světových firem. Díky postupnému růstu na různých pozicích se při práci osobně setkala s talentovanými jedinci různých oborů, a tak má jasnou představu o tom, jak vypadá kvalitně odvedená práce a jaká je její reálná hodnota.

 

Jedineční jsme díky perfektním kontaktům a vazbám, které jsme si vybudovali, s profesionálními fotografy, vizážistkami, stylisty, zvukaři, kameramany, grafiky a spoustou dalšími. A to znamená pestrost stylů a rukopisů pro projekty našich klientů.

Česko-vietnamská žena
s energií, na kterou se nezapomíná

Jdeme s dobou, v něčem jsme však tradiční

1

SPOLEHLIVOST

2

FÉROVOST

3

LOAJALITA

DSCF1482ret1.jpg

Abyste si mohli udělat představu o tom, jak fungujeme a jaké jsou naše hodnoty, je dobré poznat mozek naší produkce, Vindy Krejčí. Pojďme si ji proklepnout pár stručnými otázkami.

MŮŽES NÁM ŘÍCT "KDO JE VINDY KREJČÍ?

Člověk s "otevřenou myslí". Je ke všem otevřená a upřímná, což očekává i od svého okolí. Má silně vyvinutou intuici a schopnost obstát v krizových situacích. Touha po poznání je to, co ji pohání vpřed. 

PROČ VZNIKL XARTVIN?

Přišlo to přirozeně, byla už to spíše potřeba. Měla jsem čím dál víc klientů, pro které jsem zajišťovala a vymýšlela focení kampaní, kreativní produkce a zároveň jsem kolem sebe měla také několik talentovaných a schopných jedinců s různými schopnostmi. Chci dávat lidem práci, kterou budou milovat, jako já. A tak přišel čas založit Xartvin a fungovat jako tým. Nejsem v oboru tedy žádný nováček, i tak se mám ale stále se mám co učit.

JAK SE TVŮJ CHARAKTER ODRÁŽÍ NA PROJEKTECH XARTVINU?

Asi tak, že první jsou povinnosti a pak zábava. Při práci mi jde o dvě hlavní věci: abychom udělali vše, co je v plánu a o to, ať jsou všichni spokojení a je dobrá atmosféra, to je třeba skloubit. Může se to zdát jako maličkost, ale právě ten pocit, který v nás utkví i během natáčení, a který si asociujeme ke značce pro kterou zrovna fotíme, je za mě důležitý. V budoucnu může ovlivnit zásadní rozhodnutí.

Chcete vidět
více?

bottom of page